Cios w prywatne uczelnie? Jedno rządowe cięcie i zniknie 300 szkół wyższych. Gowin ma plan...

| Aktualizacja:

Rząd jednym cięciem może zlikwidować nawet 300 szkół wyższych. To ma uratować budżety tych, które zostaną na rynku.

wróć do artykułu
  • ~Wilqux
    (2016-10-10 15:09)
    Skończy się zdawanie egzminu w pociagu relacji Warszawa-Białystok u dojeżdżajacego profesora? Kolega tak zdawał, udało sie za 5. razem.
  • ~Słoń
    (2016-10-07 17:10)
    Koniec z Wyższymi Szkołami im. Kup Sobie Dyplom.
  • ~nauczyciel akademicki
    (2016-10-07 11:58)
    Nareszcie ktoś próbuje coś z tym zrobić! Przecież tam dorabiają profesorowie dziadki, opowiadający swoje pierdoły pseudo naukowe nieaktualne od 20 lat!!! Pogoń tych ramoli naukowych za dodatkową forsą jest bezwstydny!
  • ~marcelek
    (2016-10-06 19:36)
    bardzo dobry pomysł, te prywatne , zwane uczelniami to jedno wielkie G!!!
  • ~marta
    (2016-10-05 19:03)
    Brawo nareszcie nie bedę musiała pomagać tym studentom pisać prac na poziomie podstawówki, czyli kopiuj wklej. Takie to były uczelnie, a prace kopiuj wklej
  • ~Qba
    (2016-10-05 07:53)
    A co z tymi starymi piernikami co sobie ponadawali tytuły profesorów zwyczajnych , nadzwyczajnych ? Oni nadal będą na uczelniach. do końca świata i jeden dzień dłużej?
  • ~Ted
    (2016-10-02 23:46)
    To moze zlilwiduja szkole prywTna meza. Sydlo. Tyle miliomow dostala dotacji a22 mil, a moze i wiecej. Ale bedzie obciach no chyba ze sydlo bedzie faworyzowac uczelnie meza i kategorycznie zabroni jej likwidacji !!!!!
  • ~sceptyk
    (2016-10-02 19:14)
    Lubię ten Wasz partyjny hura optymizm. Brawo, hurra itd, a jak prywatne uczelnie zaproponują kadrze naukowej pensje dwu- trzy- krotnie wyższe to zlikwidujecie państwowe uczelnie?
  • ~renata
    (2016-10-02 15:27)
    To sa niby uczelnie, czas najwyższy zlikwidowac.
  • ~ galazka
    (2016-10-02 00:26)
    prywatne uczelnie = płacisz + obecność nieobowiązkowa = magister
  • ~wars
    (2016-10-01 13:51)
    Bardzxo mi sie podoba ta inicjatywa! Tylko sie martwie o pania Pawlowicz - to gdzie ona bedzie teraz Profesorem? Przeciez na nieprywatna uczelnie sie nie nadaje.
  • ~zzz
    (2016-09-30 23:15)
    Może dałoby się je zaadaptować na więzienia?
  • ~mania
    (2016-09-30 18:38)
    a rydza znowu wspomogą bo mu mało
  • ~ja
    (2016-09-30 16:06)
    Bardzo dobrze....dość bylejakości i nadmiaru miernych magistrów. Nie wszyscy powinni studiować .
  • ~Kasiarz
    (2016-09-30 13:11)
    Najwyższy czas! Te uczelnie produkują głupców.
  • ~Jarek
    (2016-09-30 08:18)
    Popieram pomysł likwidacji marnych uczelni gdzie nie można nawet wywalić studenta "bo płaci". Wykładałem przez kilka lat na prywatnej uczelni, przyjemnością było pracować z 10%, czasem 20%, pozostała część sprawiała wrażenie że przyszła kupić sobie za czesne papierek. Cieszę się z planów uzdrowienia tej sytuacji.
  • ~absolwent
    (2016-09-29 20:52)
    Skończy się zdawanie egzminu w pociagu relacji Warszawa-Białystok u dojeżdżajacego profesora? Kolega tak zdawał, udało sie za 5. razem.
  • ~amz
    (2016-09-29 20:26)
    To Pani Pawłowicz już nie będzie profesorem ? Tak jak Pan Andrzej Duda ? Jaka szkoda.
  • ~yesyesyes
    (2016-09-29 18:44)
    więcej roboli, po co kształcić Polaków ? na zmywak??
  • ~Artur
    (2016-09-29 11:16)
    Tu akurat popieram PIs .Mój syn sie zapisal był rzadko kiedy na zajęciach.Nie przeczytal jednej ksiązki ale placił czesne sumiennie to znaczy my placiliśmy.Z wielką pompą otrzymal licencjata.

Może zainteresować Cię też: