Cios w prywatne uczelnie? Jedno rządowe cięcie i zniknie 300 szkół wyższych. Gowin ma plan...

| Aktualizacja:

Rząd jednym cięciem może zlikwidować nawet 300 szkół wyższych. To ma uratować budżety tych, które zostaną na rynku.

wróć do artykułu
  • ~Kara
    (2016-09-28 07:40)
    Może wreszcie zamkną te Wyższe szkoły gotowania Wody na Gazie. Brawo panie Gowin!
  • ~mm
    (2016-09-28 07:19)
    Mniej uczelni,większa konkurencja i w efekcie wzrost poziomu kształcenia.
  • ~student
    (2016-09-28 07:22)
    Popieram, super.
  • ~Kubuś IV b
    (2016-09-28 07:41)
    Bardzo dobrze popieram.
  • ~cid
    (2016-09-28 08:36)
    I bardzo dobrze. Skończyć z dyplomami i tytułami naukowymi nadawanymi w różnych Kozich Wólkach takim co podstawówki nie mogli skończyć...
  • ~thorgal
    (2016-09-28 08:12)
    bardzo dobrze
  • ~Nawigator
    (2016-09-28 08:02)
    Czas przyjrzeć się AKADEMIOM , czy nie wystarczą Państwowe Szkoły Wyższe ?
  • ~opr
    (2016-09-28 08:52)
    Proponuję też aby uczelnie takie nie mogły wykazywać emerytowanych profesorów (po 70. r.ż.)
  • ~Trybson
    (2016-09-28 10:25)
    dobry ruch i nie mamy tu na myśli dwóch tylko przynajmniej pięć i więcej etatów lub umów cywilnoprawnych w istocie tożsamych z etatem
  • ~tusk POd wariograf i transmisja na żywo
    (2016-09-28 07:32)
    Derszmatławiec - sprzedajne ************ TYLKO PIS !!!
  • ~Antoni_K
    (2016-09-28 11:46)
    Byłem nauczycielem akademickim przez -dzieści lat. Wiem, że takie szkoły to fabryki pieniędzy dla właścicieli, a studenci żądają dyplomów "bo płacą". Na razie jedyne pociągnięcie PiSu, które mi się podoba.
  • ~hjkl
    (2016-09-28 11:26)
    Popieram. Koniec dyplomów wyższych uczelni dla półanalfabetów.
  • ~JMK
    (2016-09-28 13:03)
    Bardzo dobrze. Co ulica to wyższa uczelnia produkująca matołków z dyplomami i tytułami.
  • ~tadi
    (2016-09-28 12:01)
    Brawo panie ministrze skończy się nieuctwo ,będzie konkurencja celem podwyższenia wiedzy i poziomu nauczania .
  • ~ student
    (2016-09-28 11:28)
    .....i słusznie , jak zaczynałem studia na politechnice w latach 70- ych, to na wykładzie inauguracyjnym jeden z profesorów po zapisaniu chyba 12 tablic....zapytał....."zrozumieliście ?....." oczywiście prawie nikt nic nie kumał....a profesor stwierdził " właśnie udowodniłem wam że nie każdy musi być inżynierem.....więc szanowni państwo lekko nie będzie ".....i nie było !!!....ale wiedza pozostała do dziś....i cudowne wspomnienia.....
  • ~Grzegorz
    (2016-09-28 12:23)
    W końcu ktos pomysłał
  • ~J
    (2016-09-28 11:20)
    Brawo!
  • ~rura
    (2016-09-28 12:45)
    Prywatne uczelnie "kużnią" niedouków !!!! Miejsce gdziie "państwowa" profesóra ciągnie gigantyczne profity "za bycie", bo nie za prace .....T.zw. kanclerze, to cwaniacy, którzy od wielu lat doją ciężką kase za "papierek" To patologia !! Takie "uczelnie" nie utrzymały by sie na rynku /na zachodzie/nawet przez rok !!!! Kpina !!!
  • ~Zofia
    (2016-09-28 11:10)
    Bardzo dobrze.Należy skończyć z tym,że jedni udają że studiują a inni że ich kształcą i stąd mnóstwo niedouków z dyplomami mgr.
  • ~wyborca
    (2016-09-28 09:21)
    P.Jarek to Chlop. Kropka.

Może zainteresować Cię też: