• ~daria
    (2013-03-25 08:50)
    jestem politologiem wykształconym w specjalności reklama i promocja i jestem z tego dumna
    i wiem, że politologię warto studiować choćby dlatego, żeby nie pisać tak bzdurnych artykułów, żeby umieć analizować sytuacje szeroko i uwzględniać różnorodne aspekty sprawy i możliwości rozwiązań i zastosowań
  • ~Artur
    (2013-03-24 20:49)
    Politologia... Tak, a może frytki do tego i spawanie na dobranoc? Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę fakt, że bez planu na życie żaden kierunek nie da nam przyszłości i pracy. A jeśli człowiek robi to co lubi i sprawia mu przyjemność, to znajdzie pracę. Tym bardziej, że politologia jako kierunek o szerokim zakresie daje spore pole do poszukiwania specjalizacji o praktycznym wymiarze.
    Pozdrawiam!
  • ~Maeve
    (2012-06-27 19:58)
    Nic odkrywczego - idealne zestawienie lipnych kierunków. Oby jak najwięcej niezdecydowanych maturzystów to przejrzało...
  • ~wieloszczet
    (2013-03-28 15:56)
    Madam ADA, na studia idzie się po to, zeby w ogóle skończyć i posiąść dyplom. A o potem martwi się Rząd z Panem Premierem Donaldem Tuskiem , w końcu po studiach historycznych. A praca w IPN tylko na powołanie ??
  • ~Ada
    (2013-03-24 22:14)
    chciałabym tylko powiedzieć, że jakby faktycznie każdy studiował to, co go interesuje to może nie byłoby aż takiego problemu. a jak część ludzi idzie na jakiś kierunek, bo "akurat jest popularny" to gratuluję i życzę powodzenia. po drugie, studia nie dają Wam zawodu tylko jakąś wiedzę, żeby pracować trzeba jeszcze mieć jakiś pomysł.
    studiuję romanistykę. zrypany kierunek, ale mnie kręci rozkminianie nowych słówek, ogarnianie gramatyki, wymowy. przynajmniej mam jakąś radochę z życia :D
  • ~szyderca
    (2013-03-25 17:21)
    No tak... aby być rolnikiem nie trzeba studiów tylko trzeba mieć gumofilce i znajomego z PSL? Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera. A potem się dziwią zapóznieniu cywilizacyjnemu rolnictwa.
  • ~Jadźka
    (2013-03-26 18:51)
    do gimnazjalistki, idź się baw do swojej piaskownicy...
  • ~m
    (2013-03-27 11:22)
    A gdzie pedagogika?
  • ~lex
    (2013-03-27 16:47)
    a gdzie prawo?
  • ~albin
    (2013-03-29 13:14)
    Czym ONI się chwalą...że wkładają tam skąd idą odchody!!!
    Panowie Gejowie trochę intymności...wiemy, że to niezawinione,
    ale nie wystarczy Wam tolerancja, tak jak dla każdej mniejszośći.