• ~ścisły
    (2014-05-13 21:47)
    " Tymczasem to jedna z najbardziej perspektywicznych branż, choć pensje wciąż są tu niski - 2100 zł brutto".
    A da się rodzinę utrezymać z... perspektyw?
  • ~klasia
    (2014-05-20 23:47)
    jest wiele opcji ale jeśli ktoś chce iść w kierunku informatyki to zdaje się, że to dobry pomysł. zwłaszcza jeśli się używa dobrego sprzętu. teraz jest do wygrania laptop lenovo yoga 2 pro, w konkursie na patent w dziedzinie nauki, aplikacji lub sesji. jak dla mnie nagroda bomba.
  • ~cvv
    (2014-05-12 19:35)
    mówiąc krótko : wszystko po za humanem :D
  • ~Akecza
    (2014-05-13 08:15)
    Oczywiście, że nie tylko informatyka.Jest przecież wiele dziedzin równie szybko rozwijających się. Poza tym nie każdy ma predyspozycje do studiowania informatyki. Wymaga to jednak zdolności matematycznych i nie każdy je posiada. Moim zdaniem ciekawą propozycją dla humanistów jest doradztwo i coaching - można je obecnie studiować na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Do tej pory wiedza ta była dostępna jedynie na kursach a dziedzina bardzo szybko się rozwija i specjaliści od takich szkoleń są po prostu rozchwytywani. Trend będzie się rozwijał.
  • ~jadzia
    (2014-06-15 00:54)
    Pani Renato a do kiedy można zapisać się na ten konkurs?
  • ~Aleksy
    (2014-12-16 11:07)
    idźcie na informatykę i nie zastanawiajcie się - przecież świat jest już na tyle wirtualny, że leży w rękach programistów i informatyków ;) od razu po studiach polecam firmę Atos - nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia żeby się tam dostać.
  • ~Anka
    (2015-04-20 22:55)
    jak by świat składał się z samych informatyków to kto by nam w sklepie sprzedawał albo dzieci w przedszkolu wychowywał? Litości, jest tyle kierunków i naprawdę trzeba dobrać sobie kierunek do zainteresowań i osobistych umiejętności. Ja jestem studentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi i jestem bardzo zadowolona.Przed podjęciem decyzji naprawdę przemyślałam kierunek i zapisałam na kartce wszystkie mnie interesujące i zrobiłam dokładną analizę tego co chcę studiować i co robić po studiach.
  • ~V2
    (2015-10-21 14:25)
    BABKE KLOZETOWA ZATRUDNIE, MUSI POSIADAC, WYZSZE, ZNAC CZTERY JEZYKI, STAZ PRACY MINIMUM PIEC LAT.
  • ~none
    (2016-02-16 23:12)
    Informatyka to jedna wielka lipa. Ten kierunek jest bez przyszłości szkoda na to kasy. Jak ktoś chce zabić czas to POLECAM.