Gdzie studiować, by dobrze zarabiać? RANKING uczelni

| Aktualizacja:

Szkoła Główna Handlowa, tuż za nią Politechnika Warszawska oraz Politechnika Gdańska - to czołówka polskich uczelni, gwarantujących najwyższe zarobki - wynika z raportu przygotowanego przez firmę Sedlak&Sedlak. Pierwszy uniwersytet w tym zestawieniu znalazł się na piątym miejscu.

wróć do artykułu
  • ~Niebieski ptasiek
    (2013-02-12 16:57)
    A Niższa Szkoła Ornitologiczna,którą kończył Niesioł,daje jeszcze lepsze zarobki,a czego nie ma jej w rankingu?
  • ~lolo
    (2013-02-12 19:47)
    slowo "GWARANTUJE" jest nieadekwatne w odniesieniu do SGH..
  • ~realistka
    (2013-02-12 19:50)
    A po białostockich uczelniach do Biedronki za 1300 brutto.
  • ~Tofik
    (2013-02-12 20:20)
    a polibuda z Rzeszowa? Znam inzyniere ktory ma wiecej niz europosel, ale inni pracujacy w pzl'u wsk zanizaja
  • ~aussie1inc
    (2013-02-12 23:38)
    A uczelnia pana Rydzyka, to na ktorym miejscu jest, bo ja mysle ze powinna byc na pierwszym, a dopiero potem te inne.
  • ~co za głupoty wypisujecie!
    (2013-02-13 00:31)
    UNIWERSYTET WARSZAWSKI - magister od 3 lat szuka pracy.
    Pierd... kotka za pomocą młotka.
    Nie Uniwersytet a plechy są ważne!
  • ~artykuł jest sponsorowany
    (2013-02-13 08:33)
    A o jakie zawody tutaj chodzi? Bo nie jest ważna uczelnia - inaczej niż sugeruje artykuł sponsorowany przez płatne uczelnie, ale wykonywanie określonego dobrze płatnego zawodu
  • ~123
    (2013-02-13 10:01)
    inzynier zawsze będzie potrzebny :) wiadomo :)
    a nie jakies piardy od pjaru i tym podobnego scierwa
  • ~Malarka
    (2013-02-13 19:18)
    Studiowałam na uniwerku w Krakowie i z pracą było ciężko. Przeniosłam się niedawno do Warszawy, poszłam do Progresu na rachunkowość i póki co pracuję dorywczo, ale mam nadzieję, że im więcej dyplomów tym więcej później perspektyw na dobrą pracę. Zobaczymy jak to będzie, ale jestem dobrej myśli bo sporo się już nauczyłam. Ogólnie uważam, że należy jak najbardziej podnosić swoje kwalifikacje bo jednak na rynku pracy jest dosyć ciężko.
  • ~Wojtek
    (2013-02-15 16:03)
    W życiu fortuna to nie wszystko, a humanizm tak.
  • ~nie daj sie nabrać
    (2013-02-15 20:16)
    po wyzszych szkołach tylko emigracja stracone lata i pieniadze
  • ~Robert
    (2013-03-04 20:15)
    Akademia Ekonomiczna w Poznaniu 7300 zł brutto po 7 latach po studiach, zaczynałem od 2500 brutto
  • ~werka
    (2013-04-05 12:04)
    Nie zawsze kazdy ma ta mozliwośc dostania sie na studia, albo po prostu na maturze powinie sie noga i juz nie mozna myslec o studiach. I tutaj z pewnością z pomoca przychodzą nam szkoły policealne jak Cosinus. Tu mozemy znaleźć naprawde wiele ciekawych kierunków.
  • ~lucek
    (2013-05-07 14:52)
    Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, w tym roku kończę - 8000 tys. brutto.
  • ~bożena
    (2013-05-20 12:26)
    Chyba własnie zawsze jest jakies wyjście, zwłaszcza jesli nie dostaniemy sie do wybranej przez nas szkoły- pozostają policealne chociazby takie jak własnie Cosinus.
  • ~Adam
    (2013-06-13 06:59)
    Ścisłe kierunki IT ale żeby z gołym dyplomem nie latać warto zadbać na studiach o doświadczenie liczę że je zdobędę dzięki konkursowi na accenturo przesłałem pracę i czekam na wyniki chcę pojechać do Mediolanu do parku technologicznego.
  • ~hufdxx
    (2013-07-02 14:49)
    Ja jestem nie tylko za państwowymi ale też prywatnymi, dobre miejsce w rankingach zajęła Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, ma dobrą opinię, cieszy się coraz to większą popularnością, dobra kadra dydaktyczna wypycha ją na przód :)
  • ~kdafxx
    (2013-07-02 14:50)
    Ja jestem nie tylko za państwowymi ale też prywatnymi, dobre miejsce w rankingach zajęła Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, ma dobrą opinię, cieszy się coraz to większą popularnością, dobra kadra dydaktyczna wypycha ją na przód
  • ~odeta
    (2013-11-16 20:31)
    Jak naprawde narazie chociazby ze względów finansowych nie mozesz sobie pozwolić na pójscie na studia to naprawde spokojnie mozesz wybrać własnie Cosinusa. Lata nie przepadają a po dwóch wychodzić z dyplomem.
  • ~odeta
    (2014-06-29 20:35)
    Ja tez nie uwazam ze szkołom policealnym czegoś brakuje. Zwłaszcza też ze przeciez to jest taka szkoła do której spokojnie moze isc kazdy i to nie na jeden kierunek.