Gowin o wstrzymaniu programu dla wybitnych studentów: Zawieszamy go na czas wypracowania lepszych rozwiązań

| Aktualizacja:

Nie wycofujemy się z programu „Studia dla wybitnych” - zawieszamy go na czas wypracowania lepszych rozwiązań - powiedział w Sejmie wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin.

wróć do artykułu
  • ~Pragmatyk
    (2015-12-29 18:47)
    Ten Gowin jest już bezmózgowy jak zużyty kapeć. Wybitne mózgi pojawiają się nie na zew Gowina tylko w określonym miejscu i czasie. Jeśli w danym czasie nie pośle się prymusa do szkoły to on wybierze coś gorszego i straci czas, który mógłby przeznaczyć na rozwój. Gowin lokaj biskupi nie może popierać nauki, bo nauka wyśmiewa wiarę i cyrk biskupi.
  • ~gorszy żak
    (2015-12-29 18:47)
    "Najwybitniejszych " trzeba szukać w "Toruńskim " i "Lubelskim " ? Namieszał z "sądami ", miesza w "szkolnictwie ". Potrzebne będą , ze "trzy " kadencje , żeby to wszystko ponaprawiać . . .
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2015-12-29 18:56)
    cudowna opera - "PO - europejskie świniokwiki kosherne " - kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi - kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi kwi - poezja dla uszu i ukojenie serca !!!!
  • ~olo
    (2015-12-29 19:06)
    buahahaha, przeciez wybitny, inteligentny student to nie jest motloch czyli wyborca PIS, on zasili kadry swiata, a nie TW Kurka
  • ~nenufar
    (2015-12-29 20:43)
    Jasne, student wybitny to student z PiSu.
  • ~detox
    (2015-12-29 21:15)
    Oczywiście autor notatki zapomniał dodać, że do tego cud- programu nie zgłosił się dotychczas ani jeden student. Ten "prpgram" to klasyczna kiełbacha wyborcza z zaporowymi warunkami.
  • ~mmm
    (2015-12-29 22:58)
    Dziennik kłamał w sprawie "Komisji Weneckiej", nie sprostował, i myśli, że ma czystą kartę. Jesteście żałosnymi propagandzistami.
  • ~hiena
    (2015-12-29 23:15)
    Jesli "wybitni studenci" chca sie ksztalcic na zachodzie (oczywiscie rowniez nigdy nie wroca do Polski), to niech to robia za wlasne pieniadze. Polska dla Polakow!. Stop holubieniu ludzi, ktorzy wypisali sie z Narodu i maja Polske gdzies.
  • ~ja58
    (2015-12-29 23:36)
    Wybitny to jest pan Jarosław G . Od 8 lat przy korycie.
  • ~$$$$$$$$$$$$$$$
    (2015-12-29 23:52)
    Na chuj im studia ......POchołota nakradła po zawoduwce z licencjatem uprawniającym do przyznawania kredytów znajomemu z windykacji..... Dno .....................